Co mogę zaoferować Tobie?

Projektowanie graficzne wszystkich elementów związanych z nowoczesnymi technologiami jak również projekty przeznaczone do druku np: wizytówki itp.,
Kompletne wykonanie strony internetowej, aplikacji, sklepu internetowego z użyciem HTML5, CSS3, JAVASCRIPT oraz PHP,
Marketing internetowy – pozycjonowanie oraz optymalizacja stron internetowych jak i przygotowanie kampanii reklamowych dla Twojej firmy lub produktu,

Jak wygląda proces stworzenia strony internetowej?

Etap 1 – Zbieranie informacji

Zbieranie informacji jest bardzo ważnym etapem naszych wspólnych działań, skutecznie przeprowadzony będzie zapewni szybkie i skuteczne wypełnienie Twoich celów. Im więcej wiem tym lepiej potrafię spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Proces ten pozwoli mi ustalić kosztorys, termin wykonania oraz skuteczne przejście do kolejnego etapu. Podstawowym zadaniem tego procesu jest ustalenie

Etap 2 – Planowanie

Z zebranych wcześniej informacji ustalam najlepsze rozwiązania służące spełnieniu Twoich potrzeb. Na tym etapie planuje wszystkie elementy strony/aplikacji w taki sposób aby nie tylko dobrze wyglądały ale też były użyteczne. O stronie należy bowiem myśleć jako narzędziu do informowania, reklamy w zależności od celu, w którym została stworzona. Strona internetowa musi zatem zostać zaprojektowana w sposób przemyślany.

Etap 3 – Tworzenie

Kolejny etap, w którym wszystkie wcześniejsze ustalenia zaczynają wchodzić w życie. Początkowo przygotowywany jest projekt graficzny, który zostanie z Tobą skonsultowany. Po wprowadzeniu niezbędnych poprawek następuje proces zakodowania szablonu, aby z grafiki stał się pełnoprawną stroną internetową. W tym momencie strona zostaje wypełniona treścią, którą możesz mi dostarczyć bądź zlecić profesjonalne przygotowanie tekstów.

Etap 4 – Podsumowanie / Marketing w sieci

Na tym etapie przeprowadzam wszystkie niezbędne do poprawnego działania strony testy, na różnych przeglądarkach oraz urządzeniach. Jeżeli będziesz zainteresowany mogę również zająć się reklamą Twojej witryny w sieci. Zajmuje się opracowywaniem kampanii reklamowych oraz działaniami pochodnymi, dzięki którym uzyskasz dodatkowy ruch na stronie co może przyczynić się do zdobywania kolejnych klientów.

Etap 5 – Analityka i serwis

W tym momencie strona została oddana do Twojego użytku i teoretycznie moje zadanie jest skończone. Wszystkie strony są oparte na systemie zarządzania treścią(CMS), do którego oczywiście masz dostęp i możesz zmieniać treść na stronie według własnego uznania. Jeżeli jednak nie chcesz się tym zajmować osobiście oferuje również usługę serwisowania strony. W zależności od typu witryny mogę zająć się np: dodawaniem kolejnej treści do strony, nowych produktów do sklepu itp. Jest to usługa ciężka do skategoryzowania i wszystkie kwestie jej dotyczące ustalane są po oddaniu strony do użytku.

Gotowe!

 

Terminy wykonania strony lub aplikacji.

Dziedzina projektowania stron internetowych należy do jednej z bardziej złożonych, dlatego ścisłe określenie terminu wykonania zlecenia bez poznania szczegółów projektu jest bardzo trudne. Większość projektów, które wykonuje mieszczą się w granicach 7-14 dni od uzgodnienia i zatwierdzenia specyfikacji projektu. Dokładne widełki zostaną Ci jednak przedstawione na etapie planowania strony. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na terminowość wykonywanych działań.

 

+48 794 104 913

kontakt@ckrdesign.pl